Boxspring Postel Rosa, 140×200 Cm, Antracitová

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.Tato atraktivní tmavě šedá boxspring postel poskytuje elegantní a pohodlný prostor na spaní pro váš domov.... viac informácií »
Boxspring Postel Rosa
Značka: Möbelix
749 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.Tato atraktivní tmavě šedá boxspring postel poskytuje elegantní a pohodlný prostor na spaní pro váš domov....

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.Tato atraktivní tmavě šedá boxspring postel poskytuje elegantní a pohodlný prostor na spaní pro váš domov. Lůžko 140×200 cm s látkovým potahem a čtvercovým čelem postele s decentním prošívaním je vybaveno boxem 35cm, 2 matracemi s Bonelovým pružinovým jádrem o výške 15cm s tvrdostí H2 a vrchním ochranný matracem 4 cm s pěnovým jádrem.
Vysoko kvalitný produkt Boxspring Postel Rosa, 140×200 Cm, Antracitová získate teraz tu na našich stránkach zaradený v rubrike americké postele! Vyberte si unikátne produkty z tejto obľúbenej rubriky ľahko online. Významný dodávateľ Möbelix má kvalitné produkty A to ešte nie je všetko!

Veľmi žiadaný výrobok Boxspring Postel Rosa, 140x200 Cm, Antracitová od obľúbeného výrobcu Möbelix jednoducho môžete získať tu teraz práve za akčnú cenu. Teraz v akcii 749 EUR.