Byvaj s nami SK, KVATRO stolík pod TV, santiago/battle rock

Akciová cena je za tovar skladom. Zaujímavý trendový televízny stolík v minimalistickom a modernom dizajne a v žiadanej farebnej kombinácií dub... viac informácií »
Byvaj s nami SK
Značka: Byvajsnami SK
109,90 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Akciová cena je za tovar skladom. Zaujímavý trendový televízny stolík v minimalistickom a modernom dizajne a v žiadanej farebnej kombinácií dub...

Akciová cena je za tovar skladom. Zaujímavý trendový televízny stolík v minimalistickom a modernom dizajne a v žiadanej farebnej kombinácií dub Santiago s čiernou. Vďaka svojim rozmerom je vhodný aj do menších miestností.TV stolík má zapustené úchyty na otváranie, čo podčiarkuje jeho moderný vzhľad. Poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe troch dverí za ktorými sa nachádzajú police. Vrchná doska disponuje praktickým výrezom na káble elektroniky a TV.Korpus a dvierka stolíka sú z 18 mm laminovanej dosky, potiahnutej PVC fóliou 1 mm odolnej voči poškrabaniu, ktorá je veľmi jednoduchá na údržbu. Čierne hliníkové doplnky.Rozmery: (š/v/h) 139,2 x 52,6 x 40,4 cm.Dodávame v demonte.V zľave tento kus Byvaj s nami SK, možno nakúpiť bezstarostne na našich stránkach v obľúbenej rubrike tv stolíky! Pozrite sa na úplne nové výrobky z našej rubriky v akcii.

Žiadaný kus Byvaj s nami SK, KVATRO stolík pod TV, santiago/battle rock od známej značky Byvajsnami SK jednoducho získate práve tu skutočne výhodne! Teraz zaobstaráte len za 109,90 EUR.