Byvaj s nami, TILIA

Akciová cena je za tovar skladom.Botník TILIA ponúka prakticky členený priestor. 2 výsuvné šuplíky sú ideálne na odloženie drobností ako napr.... viac informácií »
Byvaj s nami
Značka: Byvajsnami SK
69,74 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Akciová cena je za tovar skladom.Botník TILIA ponúka prakticky členený priestor. 2 výsuvné šuplíky sú ideálne na odloženie drobností ako napr....

Akciová cena je za tovar skladom.Botník TILIA ponúka prakticky členený priestor. 2 výsuvné šuplíky sú ideálne na odloženie drobností ako napr. rukavíc či šálu. 2 otvorený poličky ponúkajú priestor pre jednoduché a rýchle uloženie Vašej obuvi. Pre tých, ktorí pri sa pri obúvaní a vyzúvaní radi posadia, ponúka pohodlnú mäkkú podušku. Nábytok je vyrobený z kvalitnej LTD dosky. Tento materiál nie je náročný na údržbu, čo ocení každý majiteľ. Farebné prevedenie dosky je craft sivý. Poduška je čalúnená bielou eko-kožou.Tento jednoduchý a pritom dizajnový prvok je vhodný do každej chodby či na schodisko. Vďaka otvorenému priestoru bude manipulácia s obuvou oveľa jednoduchšia a rýchlejšia.Rozmery (š/v/h): 97 x 53 x 35 cm. Dodávame v demonte.

Veľmi jedinečný produkt Byvaj s nami, TILIA značky Byvajsnami SK ľahko môžete nájsť v našej online ponuke za dobrú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 69,74 EUR.