Byvaj s nami, TILIA

Akciová cena je za tovar skladom. Konferenčný stolík TILIA zaujme svojim dizajnovým prevedením. Zaujímavá kombinácia farieb v spojení so štýlovým... celý popis>
Byvaj s nami
Značka: Byvajsnami SK
20,90 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Akciová cena je za tovar skladom. Konferenčný stolík TILIA zaujme svojim dizajnovým prevedením. Zaujímavá kombinácia farieb v spojení so štýlovým umiestnením jednotlivých dosiek vytvára unikátny celok vhodný do každého interiéru.Konferenčný stolík ponúka praktickú odkladaciu poličku, kde si môžete odložiť napr. ovládač od TV, či rozčítanú knižku. Pritom Vám zostane voľná celá horná doska, čo využijete napr. na položenie dekorácie či občerstvenia pre návštevu. Nábytok je vyrobený z kvalitnej LTD dosky. Farebné prevedenie je v kombinácii biela premium/dub sonoma. Tento materiál nie je náročný na údržbu, čo ocení každý majiteľ.Rozmery (š/v/h): 70 x 42 x 40 cm. Dodávame v demotne. V našej ponuke nájdete aj ďalší rozmer a farebné prevedenie stolíka TILIA.
Unikátny produkt Byvaj s nami, TILIA možno zakúpiť jednoducho tu na webe umiestnený v kategórii konferenčné stolíky! Nájdite si ešte podobné produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu! U nás vám ponúkneme viac, máme však aj v ponuke viac tovaru od výrobcu Byvajsnami SK. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca Byvajsnami SK dlhodobo ponúka vynikajúci tovar A to je ešte len začiatok.