Čalúnená Posteľ Frederico 180x200cm

ento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE.Čalúnená posteľ FREDERICO, vyhotovená v béžovej farbe ponúka útulné miesto na spanie a odpočinok o rozmere... viac informácií »
Čalúnená Posteľ Frederico 180x200cm
Značka: Möbelix
309 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
ento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE.Čalúnená posteľ FREDERICO, vyhotovená v béžovej farbe ponúka útulné miesto na spanie a odpočinok o rozmere...

ento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE.Čalúnená posteľ FREDERICO, vyhotovená v béžovej farbe ponúka útulné miesto na spanie a odpočinok o rozmere lôžka 180 x 200 cm. Posteľ s elegantným poťahom z tkaniny a čalúnená čelná doska s paralelným prešívaním sa dajú dobre kombinovať s rôznymi štýlmi nábytku. Súčasťou dodávky je aj zodpovedajúci latkový rošt. Dodáva sa bez matraca, vankúšikov a dekorácie.Exkluzívny produkt Čalúnená Posteľ Frederico 180x200cm možno zohnať aktuálne tu u nás v sekcii čalúnené postele. Teraz nájdete ešte podobné produkty z tejto kateógrie za výborné peniaze.

Exkluzívny výrobok Čalúnená Posteľ Frederico 180x200cm od obľúbenej značky Möbelix jednoducho môžete zaobstarať na našich stránkach v akcii. Aktuálne v akcii za 309 EUR.