Čalúnená Stolička Evelyn, Sivá

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE.Štyri oceľové nohy v čiernej farbe dodajú stoličke nielen moderný vzhľad, ale tiež ju robia mimoriadne... viac informácií »
Čalúnená Stolička Evelyn
Značka: Möbelix
72,90 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE.Štyri oceľové nohy v čiernej farbe dodajú stoličke nielen moderný vzhľad, ale tiež ju robia mimoriadne...

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE.Štyri oceľové nohy v čiernej farbe dodajú stoličke nielen moderný vzhľad, ale tiež ju robia mimoriadne stabilnou: môžete ju zaťažit asi 110 kg.Vďaka polyesterovému poťahu sa ľahko udržuje.Tento tovar sa nenachádza na našich predajniach. Objednať si ho môžete cez e-shop Möbelix.Vynikajúci kus máte možnosť dostať bezstarostne tu na našom webe umiestnený v rubrike stoličky do jedálne! Teraz môžete nájsť výnimočné produkty vo spomínanej sekcii za najlepšie ceny! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Möbelix vám môže poskytnúť veľmi kvalitný tovar Urobte radosť sami sebe! To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Preskúmajte u nás tiež viac vybraných výrobkov od výrobcu Möbelix. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt Čalúnená Stolička Evelyn, Sivá od značky Möbelix zaobstaráte u nás teraz naozaj lacno. Aktuálne v akcii za 72,90 EUR.