Drevená Posteľ So Zásuvkami Till 180×200 Cm

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE.Posteľ TILL je maximálne praktickým riešením pre menšie miestnosti. Jej výhodou sú zabudované zásuvky,... viac informácií »
Drevená Posteľ So Zásuvkami Till 180x200 Cm
Značka: Möbelix
559 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE.Posteľ TILL je maximálne praktickým riešením pre menšie miestnosti. Jej výhodou sú zabudované zásuvky,...

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE.Posteľ TILL je maximálne praktickým riešením pre menšie miestnosti. Jej výhodou sú zabudované zásuvky, police a dokonca aj nočné stolíky, ktoré jednoduchým pohybom ruky opäť zasuniete do korpusu postele. Týmto ušetríte miesto a využijete každý priestor na odloženie či už spodného prádla alebo iných drobností. Je vyrobená z trvácneho borovicového dreva a jej biele prevedenie vnesie do každého interieru nádych plný čístoty. Plochu lôžka si možete vybrať podľa Vašich požiadaviek 140×200,160×200 alebo 180x200cm. Súčasťou postele je aj rošt. Tento tovar sa nenachádza na našich predajniach. Objednať si ho môžete cez internet alebo na každej predajni.
Žiadaný tovar Drevená Posteľ So Zásuvkami máte možnosť nájsť bezstarostne tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii postele. Pripravili sme obľúbené produkty vo spomínanej sekcii za rozumné peniaze.

Akčný a v zľave kus Drevená Posteľ So Zásuvkami Till 180x200 Cm od top výrobcu Möbelix ľahko môžete zaobstarať u nás práve vo výpredajové akciu. Ponuka od 559 EUR.