Dvere unit

Tieto dvere, pokryté dekoračnou fóliou s povrchovou úpravou v svetlosivej farbe, je možné kombinovať s akoukoľvek skriňou v štandardnej... viac informácií »
Dvere Unit
Značka: Möbelix
45 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tieto dvere, pokryté dekoračnou fóliou s povrchovou úpravou v svetlosivej farbe, je možné kombinovať s akoukoľvek skriňou v štandardnej...

Tieto dvere, pokryté dekoračnou fóliou s povrchovou úpravou v svetlosivej farbe, je možné kombinovať s akoukoľvek skriňou v štandardnej výške zo série šatníkov UNIT. Dvere merajú  približne 45,3 x 202,6 x 1,8 cm (Š x V x H) a sú vhodné ako pántové dvere na pravú aj ľavú stranu. Úchytka a kovanie nie je súčasťou balenia. Navrhnite si svoj šatník s exkluzívnym šatníkovým programom UNIT podľa potreby! Vyberajte z mnohých rôznych prvkov a farieb presne podľa vášho želania a nájdite optimálne riešenie pre celú vašu kolekciu oblečenia!   Najdôležitejšie informácie: rozmery v cm (Š/V/H): 45,3 x 202,6 x 1,8 farba: svetlosivá k dispozícii v rôznych farbách typ dverí: otočné dvere (normálna výška) nastavenie dverí: vľavo / vpravo bez pántov a úchytky Úplne jedinečný produkt Dvere unit obstaráte jednoducho na našom webe v známej sekcii príslušenstvo ku skriniam. Teraz si môžete kúpiť akčné produkty z našej rubriky v zľave! Nebojte, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalší preverený tovar od dodávateľa Möbelix. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave kus Dvere unit od spoločnosti Möbelix zoženiete zde teraz za akčnú cenu. Akčná cena 45 EUR.