Konzolový Stolík Giorgia

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Tento moderný konzolový stôl v dubových farbách bude elegantným a praktickým doplnkom vo vašom domove.... viac informácií »
Konzolový Stolík Giorgia
Značka: Möbelix
64,90 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Tento moderný konzolový stôl v dubových farbách bude elegantným a praktickým doplnkom vo vašom domove....

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Tento moderný konzolový stôl v dubových farbách bude elegantným a praktickým doplnkom vo vašom domove. Vďaka kompaktným rozmerom je možné stôl optimálne umiestniť aj v menších miestnostiach. Drevená konzola s kovovými nohami v čiernej farbe je vybavená okrem hornej plochy stola aj úložným priestorom vo forme 2 zásuviek. Možno ho po
Veľa žiadaný výrobok Konzolový Stolík Giorgia môžete zaobstarať práve teraz tu u nás v kategórii odkladacie stolíky. Teraz kúpite parádne produkty z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Möbelix dlhodobo ponúka kvalitné výrobky.! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke tiež ďalší preverený tovar značky Möbelix. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt Konzolový Stolík Giorgia od výrobcu s dlhou históriou Möbelix ľahko zaobstaráte aktuálne na webe skutočne výhodne! Teraz zaobstaráte len za 64,90 EUR.