Masívna Komoda Z Dreva Mango

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Dodanie je zadarmo. Či už v spálni alebo v obývačke: táto komoda vás určite poteší svojím vzhľadom a aj... celý popis>
Masívna Komoda Z Dreva Mango
Značka: Möbelix
549 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Dodanie je zadarmo. Či už v spálni alebo v obývačke: táto komoda vás určite poteší svojím vzhľadom a aj dobre a dlho poslúži, pretože je vyrobená z vysoko kvalitného a odolného mangového dreva. Nábytok, s rozmermi približne 80 x 75 x 40 cm (Š x V x H), v troch zásuvkách ponúka dostatok úložného priestoru na oblečenie, zbierky DVD alebo spoločenské hry. Takže je využiteľná v spálni, predsieni aj obývačke, alebo kdekoľvek, kde potrebujete. Pri uskladňovaní nemusíte byť opatrní, túto komodu je totiž možné zaťažiť až do 50 kg. Zásuvky sa otvárajú gombíkovými úchytkami a manipulácia s nimi je jednoduchá. Komoda vyzerá vďaka elegantnej výške kónických nôh okolo 20 cm príjemne ľahko. Ďalší bonus: čistenie pod komodou je detská hra. Komoda získala vďaka použitému materiálu aj certifikát FSC MIX.  Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE, a zároveň je to tovar s doručením formou DROPSHIPPING.   
Tento exkluzívny tovar Masívna Komoda Z Dreva nájdete aktuálne tu u nás zaradený v rubrike komody do obývačky! Máme pre vás úplne nové produkty vo spomínanej sekcii za úplne najnižšiu cenu! Máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalší skvelý tovar od dodávateľa Möbelix. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka Möbelix dodáva skvelý tovar. Môžete sa presvedčiť sami!