Nízka Čalúnená Posteľ Camilla 180×200 Cm, Sivá

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Čalúnená posteľ CAMILLA sa stane trendovým lákadlom vo vašej spálni! Už na prvý pohľad zaujme svojím... viac informácií »
Nízka Čalúnená Posteľ Camilla 180x200 Cm
Značka: Möbelix
319 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Čalúnená posteľ CAMILLA sa stane trendovým lákadlom vo vašej spálni! Už na prvý pohľad zaujme svojím...

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Čalúnená posteľ CAMILLA sa stane trendovým lákadlom vo vašej spálni! Už na prvý pohľad zaujme svojím škandinávskym vzhľadom s jasnými líniami a vysokým, ozdobným čelom, ktoré je nielen čalúnené a mäkké, ale je možné ho aj polohovať, čo ocení nejeden čitateľ dobrých knižiek alebo milovník filmových večerov. Poťah z tkanej látky bol vyrobený v sivej farbe a harmonicky ho dopĺňajú okrúhle nohy hnedej farby z pravého dreva. Posteľ CAMILLA sa naviac dodáva s pevným, 15 zónovým lamelovým roštom s 42 lamelami, čo zaisťuje optimálny komfort ležania. S rozmermi približne 188 x 110 x 232 cm (Š / V / H), výškou ležania cca 36 cm, plochou lôžka cca 180 x 200 cm a nosnosťou do 300 kg presvedčí vizuálne aj funkčne. Vychutnajte si s touto skvelou posteľou pekné prostredie a pokojné noci! Dodáva sa bez matraca a vyobrazených lôžkovín. Upozornenie: Tento tovar sa nenachádza v našich predajniach. Objednať si ho môžete iba cez e-shop Möbelix. Veľa podarený tovar Nízka Čalúnená Posteľ Camilla nájdete aktuálne na našom webe v známej rubrike čalúnené postele! Máme pre vás podobné produkty z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu.

Akčný a v zľave výrobok Nízka Čalúnená Posteľ Camilla 180x200 Cm, Sivá od top výrobcu Möbelix jednoducho nájdete na našich stránkach teraz práve naozaj výhodne! Akčné ceny už od 319 EUR.