Písací Stôl Masola Maxi 110cm Biela/dub

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Dodanie je zadarmo. Vytvorte si ideálny základ svojej domácej kancelárie alebo izby pre štúdium s týmto... viac informácií »
Písací Stôl Masola Maxi 110cm Biela/dub
Značka: Möbelix
109 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Dodanie je zadarmo. Vytvorte si ideálny základ svojej domácej kancelárie alebo izby pre štúdium s týmto...

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Dodanie je zadarmo. Vytvorte si ideálny základ svojej domácej kancelárie alebo izby pre štúdium s týmto pracovným stolom od značky MID.YOU! Pracovný stôl MASOLA MAXI s rozmermi cca 110 x 74 x 50 cm (Š x V x H) je možné použiť v akýchkoľvek priestoroch v obývacej časti, domácej kancelárii, detskej izbe alebo miestnosti pre mládež. Na pracovnú dosku je možné položiť notebook, spisy alebo zošity a stále ostane dostatok miesta na pracovnú lampu, perá, dokumenty alebo knihy. Konštrukcia stolíka je vyrobená z bieleho drevodekoru, pracovná doska má vzhľad dubu. Keďže povrch je potiahnutý melamínovou živicou, zaujme mimoriadnou robustnosťou, odolnosťou a bude vás sprevádzať dlhé roky. Usporiadajte si domácnosť praktickým a štýlovým spôsobom! S písacím stolom MASOLA MAXI si vyberáte stabilný a praktický kus nábytku, s ktorým sa mimoriadne ľahko pracuje. Moderné, jednoduché, atraktívne: objavte ďalšie stoly a pojazdné kontajnery zo série MASOLA a navrhnite si svoju domácu kanceláriu! Dúfame, že sa vám zariaďovanie s našim nábytkom bude páčiť! Upozornenie o doručení: Tovar bude doručený priamo od výrobcu špeditérskou firmou. Špeditér tovar vyloží na okraji cesty zadanej adresy, z tohto dôvodu je potrebné zabezpečiť svojpomocné odnesenie tovaruVeľa podarený kus Písací Stôl Masola Maxi 110cm Biela/dub zoženiete bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii písacie stoly. Pozrite sa na zľavnené kusy z tejto rubriky za super peniaze! Naša ponuka je široká, máme v ponuke tiež viac skvelých kúskov od dodávateľa Möbelix. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Výnimočný a žiadaný výrobok Písací Stôl Masola Maxi 110cm Biela/dub od spoločnosti Möbelix môžete získať zrovna za akčnú cenu! Akčná cena 109 EUR.