Posteľ Boxspring Nero Pl: 140/200cm, Čierna

Posteľ NERO s čiernym poťahom a plochou ležania 140 x 200 cm Kedy ste naposledy spali naozaj dobre? Táto pohodlná posteľ vám ponúkne prvotriednu... viac informácií »
Posteľ Boxspring Nero Pl: 140/200cm
Značka: Möbelix
499 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Posteľ NERO s čiernym poťahom a plochou ležania 140 x 200 cm Kedy ste naposledy spali naozaj dobre? Táto pohodlná posteľ vám ponúkne prvotriednu...

Posteľ NERO s čiernym poťahom a plochou ležania 140 x 200 cm Kedy ste naposledy spali naozaj dobre? Táto pohodlná posteľ vám ponúkne prvotriednu atmosféru s príjemným pocitom a spanie ako pre kráľov. Boxspring posteľ NERO zaujme predovšetkým svojím moderným vzhľadom, pretože vonkajšímateriál, vyrobený z tkaniny čiernej farby, perfektne harmonizuje s čistým dizajnom.Naviac čalúnené čelo postele a 3,5 cm vysoké štvorcové nohy v chrómovej farbe pôsobia vznešene. Uvidíte, že vaša spálňa sa čoskoro stane ešte obľúbenejšou! Materiál postele je tiež veľmi presvedčivý: poťah, ktorý je vyrobený zo syntetickej zmesi sa vyznačuje odolnosťou proti oderu a proti vyblednutiu, a tiež sa na ňom netvoria žmolky. Ležanie na ležiacom povrchu s rozmermi približne 180 x 200 cm (Š x V) je veľmi pohodlné vďaka bonellovému pružinovému jadru, ktoré sa nachádza v ma
Unikátny produkt je dostupný ešte tu na webe v sekcii americké postele. Teraz získate ešte ďalšie produkty z tejto sekcie jednoducho online! Táto výnimočná značka Möbelix pre svojich zákazníkov ponúka prémiové výrobky. Nakupujte, kým je tovar sladom.

Tento veľmi žiadaný produkt Posteľ Boxspring Nero Pl: 140/200cm, Čierna od výrobcu Möbelix ľahko môžete nájsť tu skutočne lacno. Teraz v akcii 499 EUR.