Prebaľovacia komoda Filou Šírka 90cm

Tento tovar je k dispozícii LEN ONLINE. Prebaľovacia komoda zo série FILOU pomôže udržať v detskej izbe poriadok a prehľad vo veciach. Disponuje dvoma... viac informácií »
Prebaľovacia Komoda Filou Šírka 90cm
Značka: Möbelix
245 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícii LEN ONLINE. Prebaľovacia komoda zo série FILOU pomôže udržať v detskej izbe poriadok a prehľad vo veciach. Disponuje dvoma...

Tento tovar je k dispozícii LEN ONLINE. Prebaľovacia komoda zo série FILOU pomôže udržať v detskej izbe poriadok a prehľad vo veciach. Disponuje dvoma zásuvkami, ktoré sú dostatočne veľké pre uloženie detského oblečenia a dvoma otvorenými zložkami kam môžete odložiť hračky alebo iné dekorácie. Dá sa prestavať na klasickú komodu. Tento tovar sa nenachádza na našich predajniach. Objednať si ho môžete cez internet alebo na každej predajni.Tento najpredávanejší produkt Prebaľovacia komoda Filou Šírka 90cm možno zaobstarať bezstarostne tu na webe v známej rubrike prebaľovacie pulty! Zaobstarajte si nové kúsky z tejto obľúbenej rubriky vo výhodnej akcii. U nás toho nájdete oveľa viac, máme aj v ponuke viac skvelého tovaru od dodávateľa Möbelix. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávna značka Möbelix pre svojich zákazníkov ponúka skvelý sortiment. Nakupujte výhodný u nás!

Akčný a v zľave produkt Prebaľovacia komoda Filou Šírka 90cm od kvalitnej značky Möbelix jednoducho môžete zaobstarať u nás teraz takmer zadarmo! V akcii od 245 EUR.