Regál Romance

Séria ROMANCE zaujme svojimi jasnými líniami a nadčasovým vzhľadom. Jedinečný dizajn regálu ROMANCE je skĺbený s vysokou funkčnosťou, takže sa... viac informácií »
Regál Romance
Značka: Möbelix
109 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Séria ROMANCE zaujme svojimi jasnými líniami a nadčasovým vzhľadom. Jedinečný dizajn regálu ROMANCE je skĺbený s vysokou funkčnosťou, takže sa...

Séria ROMANCE zaujme svojimi jasnými líniami a nadčasovým vzhľadom. Jedinečný dizajn regálu ROMANCE je skĺbený s vysokou funkčnosťou, takže sa nemusíte báť, že tento elegantný kus nábytku bude len na ozdobu. Kombinácia dvoch drevených dekorov (dub san reno a dub sibírsky) dodá vášmu domovu teplý a elegantný nádych vo vidieckom štýle. S rozmermi cca 76 x 123 x 38 cm (Š x V x H) vytvára tento nábytok nielen vizuálne akcenty, ale aj bohatý úložný priestor: Dve, výškovo nastaviteľné police a základná doska, každá s nosnosťou do 4 kg, sú ideálne na vystavenie dekoračných predmetov, kníh či úložných boxov. V našom internetovom obchode nájdete aj ďalšie kusy nábytku zo série ROMANCE, s ktorými si doma vytvoríte sviežu a útulnú atmosféru.
Tento obľúbený výrobok Regál Romance možno zohnať priamo tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii skrine a regále! Teraz kúpite ostatné produkty z našej kategórie za internetové ceny! Populárny dodávateľ Möbelix pre svojich zákazníkov ponúka skvelé produkty. Nakupujte, kým je tovar sladom! Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar od dodávateľa Möbelix. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený kus Regál Romance originál od značky Möbelix môžete získať práve tu lacno. Akčné ceny už od 109 EUR.