Rozkladací Gauč V Tvare U Lazy Lukka Svetlosivý

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Užívať si život v pohodlí domova? K tomu je potrebný dobrý gauč! Sedacia súprava LAZY... viac informácií »
Rozkladací Gauč V Tvare U Lazy Lukka Svetlosivý
Značka: Möbelix
1 199 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Užívať si život v pohodlí domova? K tomu je potrebný dobrý gauč! Sedacia súprava LAZY...

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Užívať si život v pohodlí domova? K tomu je potrebný dobrý gauč! Sedacia súprava LAZY LUKKA svetlosivej farby ponúka dostatok priestoru na relax a leňošenie. S rozmermi rohov, približne 200 x 312 x 155 cm ponúka tri strany na sedenie rôznych dĺžok, ktoré tvoria vizuálne príťažlivý tvar U. Tkanina je pomerne robustná, bola testovaná s 70 000 cyklami trenia, a má dobrú stálosť farby. Vizuálne atraktívny nábytok je tiež vybavený štýlovým operadlom a ozdobnými vankúšmi. Vďaka tomu nielen vyzerá útulne, ale stane sa tiež atraktívnym pútačom a stredobodom pozornosti v celej obývacej izbe. Nohy z borovicového dreva harmonicky dotvárajú celkový obraz a zaisťujú stabilitu. S výškou sedadla asi 44 cm a hĺbkou sedadla asi 58 cm ponúka táto pohovka priestor na sedenie približne pre osem osôb. Takže na nej môže celá rodina pozerať filmy, piť nápoje a tráviť spolu čas. Pre veľmi útulné večery alebo pre hostí je možné túto sedačku premeniť na lôžko s plochou na ležanie okolo 285 x 130 cm (D x Š) pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vďaka vlnitým pružinám
Veľmi žiadaný produkt môžete dostať bez ťažkostí tu na stránkach v kategórii sedacie súpravy do u. Zaobstarajte si skvelé výrobky zo spomínanej kategórie za internetové ceny. Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás totiž nájdete viac kúskov od výrobcu Möbelix. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Möbelix dlhodobo vyrába vynikajúce produkty Pozrite so sami.

Tento zľavnený výrobok Rozkladací Gauč V Tvare U Lazy Lukka Svetlosivý od značky Möbelix jednoducho nájdete u nás takmer zadarmo! Ponuka od 1 199 EUR.