Rozkladacia Rohová Sedačka Lazy Lukka Svetlohnedá

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LAZY LUKKA v tvare písmena L (otoman vľavo) je vyhotovená v modernom dizajne... viac informácií »
Rozkladacia Rohová Sedačka Lazy Lukka Svetlohnedá
Značka: Möbelix
839 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LAZY LUKKA v tvare písmena L (otoman vľavo) je vyhotovená v modernom dizajne...

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LAZY LUKKA v tvare písmena L (otoman vľavo) je vyhotovená v modernom dizajne so svetlohnedým textilným poťahom, a priam pozýva na pohodlné sedenie a relax. S rozmerom rohu približne 235 x 190 cm ponúka 6 miest na sedenie.  Výplň sedacích vankúšov tvorí jadro z polyuretánovej peny a vlnité pružiny. Tkanina je pomerne robustná, bola testovaná s 70 000 cyklami trenia, a má dobrú stálosť farby. Súčasťou sedačky sú aj chrbtové a dekoračné vankúše. Celkový vzhľad dotvárajú nohy z borovicového dreva. Táto sedacia súprava je tiež čalúnená aj zo zadnej strany v originálnom poťahu, preto je možné ju umiestniť kamkoľvek do priestoru. Sedacia súprava LAZY LUKKA ponúka tiež funkciu lôžka: jednoduchým vysunutím lavice a sklopením opierky vznikne plocha lôžka s rozmerom asi 140 x 200 cm. Ideálne pre hostí! Ďalším plusom je integrovaný úložný priestor vo forme boxu. Kombinujte túto sedaciu súpravu s ostatným nábytkom zo sé Vysoko kvalitný produkt ide nakúpiť práve teraz na našich stránkach zaradený v rubrike rohové sedacie súpravy! Vyhľadajte si skvelé produkty zo spomínanej rubriky za akčnú cenu. Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar od značky Möbelix. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší výrobok Rozkladacia Rohová Sedačka Lazy Lukka Svetlohnedá od obľúbenej značky Möbelix ľahko nájdete na našich stránkach so zľavou! V akcii od 839 EUR.