Rozkladacia Rohová Sedačka Lazy Lukka Tmavosivá

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LAZY LUKKA v tvare písmena L (otoman vľavo) je vyhotovená v modernom dizajne... viac informácií »
Rozkladacia Rohová Sedačka Lazy Lukka Tmavosivá
Značka: Möbelix
839 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LAZY LUKKA v tvare písmena L (otoman vľavo) je vyhotovená v modernom dizajne...

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LAZY LUKKA v tvare písmena L (otoman vľavo) je vyhotovená v modernom dizajne s tmavosivým textilným poťahom, a priam pozýva na pohodlné sedenie a relax. S rozmerom rohu približne 190 x 235 cm ponúka 6 miest na sedenie.  Výplň sedacích vankúšov tvorí jadro z polyuretánovej peny a vlnité pružiny. Tkanina je pomerne robustná, bola testovaná s 70 000 cyklami trenia, a má dobrú stálosť farby. Súčasťou sedačky sú aj chrbtové a dekoračné vankúše. Celkový vzhľad dotvárajú nohy z borovicového dreva. Táto sedacia súprava je tiež čalúnená aj zo zadnej strany v originálnom poťahu, preto je možné ju umiestniť kamkoľvek do priestoru. Sedacia súprava LAZY LUKKA ponúka tiež funkciu lôžka: jednoduchým vysunutím lavice a sklopením opierky vznikne plocha lôžka s rozmerom asi 140 x 200 cm. Ideálne pre hostí! Ďalším plusom je integrovaný úložný priestor vo forme boxu. Kombinujte túto sedaciu súpravu s ostatným nábytkom zo série Vysokokvalitný produkt Rozkladacia Rohová Sedačka Lazy Lukka Tmavosivá dá sa zaobstarať jednoducho tu na webe zaradený v kategórii rohové sedacie súpravy. Mrknite na úplne nové produkty zo spomínanej kategórie v akcii.

Tento lacný kus Rozkladacia Rohová Sedačka Lazy Lukka Tmavosivá od známej spoločnosti Möbelix jednoducho môžete nájsť tady skutočne lacno. Akčné ceny už od 839 EUR.