Rozkladacia Sedačka V Tvare U Charming Charlie Béžová

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou... viac informácií »
Rozkladacia Sedačka V Tvare U Charming Charlie Béžová
Značka: Möbelix
1 199 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou...

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou CHARMING CHARLIE nájdete to pravé miesto pre relax. Pohovka, ktorá je určená až pre 8 osôb, má nosnosť okolo 150 kg na sedadlo. CHARMING CHARLIE sa dá behom chvíľky premeniť na plnohodnotný priestor na spanie s plochou na ležanie približne 130 x 270 cm (š xd). Využite výhody úložného priestoru a uschovajte posteľné prádlo a deky. Najdôležitejšie informácie na prvý pohľad: Dizajn a materiál Povrchový materiál: tkanina (100% polyester) Typ čalúnenia: vlnité pružiny, jadro z polyéterovej peny Doplnky: ozdobné vankúše Špeciálne vlastnosti: zadná časť čalúnená originál poťahom Rozmery a údaje Rozmery cca v cm: 150x 300 x 200 Počet miest na sedenie: 8 Výška sedadla približne v cm: 44 Hĺbka sedadla v cm: 54 Výška nohy cca v cm: 12 Funkcia spánku Ležiaca plocha približne v cm (Š x D): 130 x 270 Ležiaci priestor vhodný pre ľudí: 2 Typ funkcie postele: pozdĺžny spánok Úložný box: áno
Tento obľúbený produkt Rozkladacia Sedačka V Tvare U Charming Charlie Béžová možno zaobstarať jednoducho na našich stránkach umiestnený v rubrike sedacie súpravy do u! Teraz získate obľúbené výrobky z tejto populárnej rubriky v akcii! Známy výrobca Möbelix ponúka veľmi kvalitný sortiment. U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke však viac skvelých výrobkov od výrobcu Möbelix. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny tovar Rozkladacia Sedačka V Tvare U Charming Charlie Béžová od známeho popredného výrobcu Möbelix máte možnosť kúpiť si online za úplne najnižšiu cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 1 199 EUR.