Šatníková skriňa Detroit Šírka 200cm

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Šatníková skriňa v industriálnom štýle bude ten pravý kus nábytku, pokiaľ ste fanúšikom moderného... viac informácií »
Šatníková Skriňa Detroit Šírka 200cm
Značka: Möbelix
629 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Šatníková skriňa v industriálnom štýle bude ten pravý kus nábytku, pokiaľ ste fanúšikom moderného...

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Šatníková skriňa v industriálnom štýle bude ten pravý kus nábytku, pokiaľ ste fanúšikom moderného dizajnu. Vyhotovenie v dekore DUB/GRAFIT vnesie do Vašej spálne nadčasovosť. Oceníte jeho úložný priestor ako aj dve šatné tyče. S touto skriňou budete mať dostatok miesta na uloženie Vašich odevov. Možnosť dokúpenia extra políc – set 3 ks číslo výrobku 1787037612 /šírka 50cm/ a 1787037613 /šírka 100cm/. Tento tovar sa nenachádza na našich predajniach. Objednať si ho môžete cez internet alebo na každej predajni.
Tento vynikajúci produkt Šatníková skriňa Detroit Šírka 200cm ide kúpiť ľahko tu u nás umiestnený v kategórii šatníkové skrine. Preskúmajte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za výhodnú cenu! Známy dodávateľ Möbelix pre svojich zákazníkov poskytuje kvalitné produkty. Nakupujte, kým je tovar sladom.

Tento akčný a v zľave produkt Šatníková skriňa Detroit Šírka 200cm od známej značky Möbelix jednoducho môžete zaobstarať tu teraz práve v zľave! Akčné ceny od 629 EUR.