Šatníková skriňa Hedda Šírka 104cm

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Šatníková skriňa HEDDA dodá Vašemu domovu kúzlo vidieckeho štylu. Je vyrobená z masívneho borovicového... viac informácií »
Šatníková Skriňa Hedda Šírka 104cm
Značka: Möbelix
369 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Šatníková skriňa HEDDA dodá Vašemu domovu kúzlo vidieckeho štylu. Je vyrobená z masívneho borovicového...

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Šatníková skriňa HEDDA dodá Vašemu domovu kúzlo vidieckeho štylu. Je vyrobená z masívneho borovicového dreva a prevedenie v bielej žiarivej farbe dodá každej miestnosti nádych plný čistoty. Skriňa disponuje 4 policami a 1 šatnou tyčou. Tento tovar sa nenachádza na našich predajniach. Objednať si ho môžete cez internet alebo na každej predajni.
Tento zľavnený tovar Šatníková skriňa Hedda Šírka môžete zohnať okrem iného tu u nás v kategórii šatníkové skrine! Máme pre vás akčné produkty z tejto populárnej kategórie za výpredajovú cenu. U nás ponúkame viac, máme však aj v ponuke viac skvelých výrobkov od značky Möbelix. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Möbelix svojim zákazníkom dodáva vysoko kvalitný tovar Presvedčte sa sami.

Výnimočný a žiadaný produkt Šatníková skriňa Hedda Šírka 104cm od značky Möbelix jednoducho môžete zaobstarať tady vo výpredajové akciu. V akcii od 369 EUR.