Šatníková skriňa Osaka Šírka 180cm

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Potrebujete viac miesta na svoje oblečenie? So štýlovou skriňou OSAKA získajú aj vášniví fanúšikovia... viac informácií »
Šatníková Skriňa Osaka Šírka 180cm
Značka: Möbelix
329 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Potrebujete viac miesta na svoje oblečenie? So štýlovou skriňou OSAKA získajú aj vášniví fanúšikovia...

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Potrebujete viac miesta na svoje oblečenie? So štýlovou skriňou OSAKA získajú aj vášniví fanúšikovia módy dostatok priestoru pre svoj rozsiahly šatník. Priestorovo aj vizuálne atraktívna šatníková skriňa je vyhotovená s bielym dekorom, ktorý dopĺňajú rukoväte v hliníkovej farbe. Inteligentné usporiadanie interiéru je zamerané na čo najväčší prehľad. Za štyrmi otočnými dverami sa nachádzajú tri šatníkové tyče a tri police, ktoré si môžete flexibilne prispôsobiť a výškovo nastaviť tak, ako potrebujete. Ďalším prvkom sú 2 široké zásuvky, ktoré poskytujú veľa miesta navyše. Dve stredné dvere sú naviac vybavené zrkadlami, takže si môžetUnikátny a obľúbený produkt Šatníková skriňa Osaka Šírka možno získať aktuálne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii šatníkové skrine. Teraz si môžete kúpiť iné kúsky v spomínanej sekcii v bezva akcii! Slávny výrobca Möbelix pre vás pripravuje prémiové výrobky. Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. Máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od značky Möbelix. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Šatníková skriňa Osaka Šírka 180cm od obľúbeného výrobcu Möbelix zaobstaráte práve takmer zadarmo. Aktuálne v akcii za 329 EUR.