Sedacia Súprava S Rozkladom Charming Charlie Béžová

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou... viac informácií »
Sedacia Súprava S Rozkladom Charming Charlie Béžová
Značka: Möbelix
799 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou...

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou CHARMING CHARLIE nájdete to pravé miesto pre relax. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov sa CHARMING CHARLIE dá premeniť na plnohodnotný priestor na spanie s plochou na ležanie približne 130 x 200 cm (Š x D). Rám vyrobený z pravého dreva a čierne, približne 12 cm vysoké nožičky poskytujú kusu nábytku stabilitu. Objavte túto rohovú rozkladaciu pohovku ako jednoduchý a úžasne kombinovateľný kus pohodlného nábytku vo vašej domácnosti. Otoman je umiestnený napravo. Najdôležitejšie informácie na prvý pohľad: Povrchový materiál: polyester Rozmery cca v cm: 230 x 150 Počet miest na sedenie: 4 Ležiaci priestor vhodný pre ľudí: 2 Výška sedadla približne v cm: 44 Hĺbka sedadla v cm: 54 Ležiaca pl
Zaujímavý tovar možno zakúpiť v pohode tu na stránkach zaradený v sekcii rohové sedacie súpravy! Pozrite sa na obľúbené produkty z tejto obľúbenej sekcie za internetové ceny! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke nájdete viac kvalitných produktov od dodávateľa Möbelix. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Značka Möbelix má v ponuke top tovar. A to je ešte len začiatok!

Super tovar Sedacia Súprava S Rozkladom Charming Charlie Béžová originál od značky Möbelix možno zohnať práve teraz u nás za výpredajovú cenu. Práve možno objednať len za 799 EUR.