Sedacia Súprava S Rozkladom Charming Charlie Modrá

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou... viac informácií »
Sedacia Súprava S Rozkladom Charming Charlie Modrá
Značka: Möbelix
799 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou...

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou CHARMING CHARLIE nájdete to pravé miesto pre relax. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov sa CHARMING CHARLIE dá premeniť na plnohodnotný priestor na spanie s plochou na ležanie približne 130 x 200 cm (Š x D). Rám vyrobený z pravého dreva a čierne, približne 12 cm vysoké nožičky poskytujú kusu nábytku stabilitu. Objavte túto rohovú rozkladaciu pohovku ako jednoduchý a úžasne kombinovateľný kus pohodlného nábytku vo vašej domácnosti. Otoman je umiestnený naľavo. Najdôležitejšie informácie na prvý pohľad: Povrchový materiál: polyester Rozmery cca v cm: 150 x 230 Počet miest na sedenie: 4 Ležiaci priestor vhodný pre ľudí: 2 Výška sedadla približne v cm: 44 Hĺbka sedadla v cm: 54 Ležiaca plo
Exkluzívny produkt Sedacia Súprava S Rozkladom Charming nájdete už dnes na webe v obľúbenej kategórii rohové sedacie súpravy. Získajte kvalitné kúsky z tejto známej kategórie na pár kliknutí!

Často hľadaný kus Sedacia Súprava S Rozkladom Charming Charlie Modrá s pečaťou kvality značky Möbelix ľahko môžete zaobstarať v súčasnosti za extra cenu. Práve teraz za cenu 799 EUR.