sedacia súprava s Rozkladom Charming Charlie Tyrkysová

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou... viac informácií »
Sedacia Súprava S Rozkladom Charming Charlie Tyrkysová
Značka: Möbelix
1 199 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou...

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Jednoduchá, funkčná a dobre čalúnená: rohová pohovka s funkciou spánku. S rohovou rozkladacou pohovkou CHARMING CHARLIE nájdete to pravé miesto pre relax. Pohovka, ktorá je určená až pre 8 osôb, má nosnosť okolo 150 kg na sedadlo. CHARMING CHARLIE sa dá behom chvíľky premeniť na plnohodnotný priestor na spanie s plochou na ležanie približne 130 x 270 cm (š xd). Využite výhody úložného priestoru a uschovajte posteľné prádlo a deky. Najdôležitejšie informácie na prvý pohľad: Dizajn a materiál Povrchový materiál: tkanina (100% polyester) Typ čalúnenia: vlnité pružiny, jadro z polyéterovej peny Doplnky: ozdobné vankúše Špeciálne vlastnosti: zadná časť čalúnená originál poťahom Rozmery a údaje Rozmery cca v cm: 150x 300 x 200 Počet miest na sedenie: 8 Výška sedadla približne v cm: 44 Hĺbka sedadla v cm: 54 Výška nohy cca v cm: 12 Funkcia spánku Ležiaca plocha približne v cm (Š x D): 130 x 270 Ležiaci priestor vhodný pre ľudí: 2 Typ funkcie postele: pozdĺžny spánok Úložný box: áno Obľúbený a kvalitný produkt sedacia súprava s Rozkladom Charming Charlie Tyrkysová môžete zohnať tiež tu na našich stránkach v známej sekcii sedacie súpravy do u. Teraz môžete nájsť úplne nové produkty z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! U nás nájdete ďalšie kvalitné produkty značky Möbelix. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka Möbelix dlhodobo vyrába vynikajúce výrobky. Však to vidíte sami.

Akčný kus sedacia súprava s Rozkladom Charming Charlie Tyrkysová od obľúbeného výrobcu Möbelix ľahko nájdete na našich stránkach teraz práve skutočne výhodne! Teraz za akčnú cenu 1 199 EUR.