sedacia súprava s Rozkladom Lovely Annie Tmavosivá

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LOVELY ANNIE v tvare písmena L (otoman vpravo) je vyhotovená v jemnom dizajne s... viac informácií »
Sedacia Súprava S Rozkladom Lovely Annie Tmavosivá
Značka: Möbelix
829 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LOVELY ANNIE v tvare písmena L (otoman vpravo) je vyhotovená v jemnom dizajne s...

Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Sedacia súprava LOVELY ANNIE v tvare písmena L (otoman vpravo) je vyhotovená v jemnom dizajne s tmavosivým textilným poťahom. S rozmerom rohu približne 240 x 198 cm ponúka až 6 miest na sedenie.  Výplň sedacích vankúšov tvorí jadro z polyuretánovej peny a vlnité pružiny. Súčasťou sedačky sú aj chrbtové vankúše na opretie vo farbe sedačky a dekoračné vankúše vo farbe plum. Celkový vzhľad dotvárajú nohy z borovicového dreva. Táto sedacia súprava je tiež čalúnená aj zo zadnej strany v originálnom poťahu, preto je možné ju umiestniť kamkoľvek do priestoru. Sedacia súprava LOVELY ANNIE ponúka tiež funkciu lôžka: jednoduchým vysunutím lavice a sklopením opierky vznikne plocha lôžka s rozmerom asi 130 x 200 cm. Ideálne pre hostí! Ďalším plusom je integrovaný úložný priestor vo forme boxu. Táto sedacia súprava je praktická a krásna. Dostupná je aj v iných farbách. Vyberte si tú svoju! Dodanie je zadarmo. Zaujímavý tovar sedacia súprava s Rozkladom Lovely máte možnosť zohnať taktiež tu na webe v známej kategórii rohové sedacie súpravy. Nájdite si ešte iné kusy v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu! Treba hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však tiež ďalší preverený tovar od výrobcu Möbelix. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasná značka Möbelix má v stále ponuke vynikajúci tovar. Urobte si radosť.

Tento unikátny produkt sedacia súprava s Rozkladom Lovely Annie Tmavosivá značky Möbelix jednoducho získate u nás práve v zľave! V akcii od 829 EUR.