Sedačka s nastavením hĺbky sedu, mentolová, pravá, SATI

Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom, s reguláciou hĺbky sedu, pravá, SATI Materiál: látka Bergamo 82, Oderuodolnosť textílie podľa... viac informácií »
Sedačka s nastavením hĺbky sedu
Značka: Kondela
1 368 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom, s reguláciou hĺbky sedu, pravá, SATI Materiál: látka Bergamo 82, Oderuodolnosť textílie podľa...

Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom, s reguláciou hĺbky sedu, pravá, SATI
Materiál: látka Bergamo 82,
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov
Farba: mentolová,
Rozmery (ŠxHxV): 260x188x87/111,
Plocha na spanie (ŠxH): 146×214 cm,
Výška x hĺbka sedu: 43×54/80 cm,
Výška spodného priestoru od podlahy: 8,7 cm
Nosnosť na osobu: 90 kg
Polohovanie opierok chrbta ocenia predovšetkým osoby nižšieho vzrastu
Máme pre vás hneď päť farebných prevedení látky Bergamo. Cena sedačky na individuálnu objednávku je 1.437 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia doba 8-10 týždňov.
Kvalitný a lacný produkt Sedačka s nastavením hĺbky sedu, mentolová, ide získať bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v rubrike sedacie súpravy! Zaobstarajte si akčné produkty v spomínanej rubrike za výhodné peniaze. Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás ďalšie skvelé kúsky od značky Kondela. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Kondela dodáva kvalitný tovar za skutočne dobrú cenu.

Tento skvelý tovar Sedačka s nastavením hĺbky sedu, mentolová, pravá, SATI od značky s dlhou históriou Kondela ide zaobstarať práve teraz v našej ponuke za outletovú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 1 368 EUR.