Sedák Na Paletový Nábytok Tropical, 60/80/12cm

Či už ide o vlastnoručne vyrobený paletový nábytok alebo zakúpený hotový kus nábytku – s paletovým vankúšom TROPICAL tyrkysovej farby si domov... viac informácií »
Sedák Na Paletový Nábytok Tropical
Značka: Möbelix
25 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Či už ide o vlastnoručne vyrobený paletový nábytok alebo zakúpený hotový kus nábytku – s paletovým vankúšom TROPICAL tyrkysovej farby si domov...

Či už ide o vlastnoručne vyrobený paletový nábytok alebo zakúpený hotový kus nábytku – s paletovým vankúšom TROPICAL tyrkysovej farby si domov prinesiete stredomorský nádych. Sedací vankúš s rozmermi cca 60 x 80 x 12 cm (Š x D x V) zo 100 % polyesteru je vyplnený 1500 g komfortnej peny a potiahnutý tkanou látkou. Je vhodný na vonkajšie použitie a má testovaciu značku OEKO-TEX® STANDARD 100. Vďaka praktickému pútku na prenášanie je možné vankúš TROPICAL ľahko a rýchlo presúvať medzi vnútornými a vonkajšími priestormi.  Sedací vankúš TROPICAL vám zaistí príjemné chvíle na balkóne alebo terase. Dostupný je aj v iných odtieňoch.  

Tento neodolateľný kus Sedák Na Paletový Nábytok Tropical, 60/80/12cm od kvalitnej značky Möbelix ľahko získate u nás v zľave. Teraz možno objednať len za 25 EUR.