skladacie kreslo shake

Táto praktická skladacia stolička je ideálnym doplnkom pre vašich hostí! Tým, že sa dá zložiť, šetrí miesto, takže dá sa skladovať aj v malom... viac informácií »
Skladacie Kreslo Shake
Značka: Möbelix
13,95 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Táto praktická skladacia stolička je ideálnym doplnkom pre vašich hostí! Tým, že sa dá zložiť, šetrí miesto, takže dá sa skladovať aj v malom...

Táto praktická skladacia stolička je ideálnym doplnkom pre vašich hostí! Tým, že sa dá zložiť, šetrí miesto, takže dá sa skladovať aj v malom priestore. Rúrkový oceľový rám je natretý čiernou farbou, k nemu ladí poťah sedadla aj čalúnená opierka chrbta s koženým vzhľadom, ktoré sú vyrobené tiež v čiernej farbe. Stolička tak pôsobí noblesne a elegantne. Úchyt na opierke naviac zaisťuje ľahké prenášanie. Maximálna nosnosť stoličky SHAKE je 80 kg, jej rozmery sú asi 44 x 80 x 47 cm (Š/V/H).    Zľavnený produkt skladacie kreslo shake možno zakúpiť ešte tu na našom webe v kategórii záhradné sedenie. Získajte parádne produkty z tejto známej rubriky za výhodnú cenu! Vehlasná značka Möbelix dodáva svojim zákazníkom vysoko kvalitný tovar.

Unikátny a obľúbený výrobok skladacie kreslo shake od značky Möbelix jednoducho nájdete na našich stránkach teraz práve skutočne výhodne! Teraz v akcii 13,95 EUR.