Sklápacia Posteľ 140x200cm Juist Dub/biela

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Riešite problém ako umiestniť nábytok, pretože izby nie sú dostatočne veľlké? Máme pre Vás úžasne... celý popis>
Sklápacia Posteľ 140x200cm Juist Dub/biela
Značka: Möbelix
699 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Riešite problém ako umiestniť nábytok, pretože izby nie sú dostatočne veľlké? Máme pre Vás úžasne riešenie! Nová séria vyklápacích postelí Vam určite pomôže tento problém vyriešiť. Posteľ zo série JUIST je veľkorysá plochou lôžka ale zároveň Vám v zloženom stave zaberie minimum miesta. Je ideálna aj do hosťovských a detských izieb. Do postele je vhodný matrac s výškou max. 18,5cm a váhou 17,5-21kg. Tento tovar sa nenachádza na našich predajniach. Objednať si ho môžete cez internet alebo na každej predajni.
Veľa obľúbený produkt Sklápacia Posteľ 140x200cm Juist Dub/biela máte možnosť zaobstarať ľahko na stránkach zaradený v kategórii manželské postele. Teraz si môžete zaobstarať ostatné kúsky z tejto známej sekcie za výhodnú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho viac. Pozrite sa tiež na ďalšie produkty značky Möbelix. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.