Stôl Z Masívu Kayla 180×90 Cm

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Tento stôl ponúka príjemné stolovanie a je ideálnym doplnkom lavice KAYLA. Masívny stôl je vyrobený z... viac informácií »
Stôl Z Masívu Kayla 180x90 Cm
Značka: Möbelix
359 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Tento stôl ponúka príjemné stolovanie a je ideálnym doplnkom lavice KAYLA. Masívny stôl je vyrobený z...

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Tento stôl ponúka príjemné stolovanie a je ideálnym doplnkom lavice KAYLA. Masívny stôl je vyrobený z dubovej škárovky, čo mu pridáva na atraktívnosti. Hrubé nohy tvaru U z kovu v čiernejfarbe zaisťujú stabilitu a dotvárajú celkový vzhľad nábytku. Stôl nielen, že vyzerá dobre, je aj ľahko udržiavateľný. Doplňte si ho aj olavicu KAYLA a získajte celistvý obraz v jedálni!   Najdôležitejšie informácie: Rozmery v cm (Š/V/H): cca 180 x 76 x 90 Materiál: železo, pravé drevo – dub Doska zo škárovky, olejovaný povrch Nohy: U tvar Farba: čierna, prírodn&aacu Tento exkluzívny výrobok Stôl Z Masívu Kayla možno zaobstarať teraz na stránkach v rubrike stoly do jedálne. Teraz si môžete kúpiť úplne nové produkty z našej sekcie ľahko online! Známa značka Möbelix predáva vysoko kvalitné produkty.. Môžete sa presvedčiť sami!

Tento kvalitný produkt Stôl Z Masívu Kayla 180x90 Cm od spoločnosti so zárukou kvality Möbelix máte možnosť získať zrovna za neuveriteľne výhodnú cenu. V súčasnosti za 359 EUR.