Tv stolík Tico

Extra široký TV-diel v modernom dekore dub Wotan v kombinácii s bielou vám ponúka dostatok miesta na váš televízor, technické príslušenstvo,... celý popis>
Tv Stolík Tico
Značka: Möbelix
92,90 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Extra široký TV-diel v modernom dekore dub Wotan v kombinácii s bielou vám ponúka dostatok miesta na váš televízor, technické príslušenstvo, DVD-prehrávač, hraciu konzolu a mnoho ďalšieho.  TV-diel s rozmermi 150 x 45 x 40 cm (š/v/h) pozostáva z 2 zásuviek a 5 otvorených priehradok. Nadčasový dizajn vám umožňuje využiť tento nábytok aj ako komodu do chodby alebo predsiene.  TV-diel, ktorý je moderný a všestranne využiteľný!
Tento akčný a v zľave produkt Tv stolík Tico možno získať práve tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike tv a audio stolíky. Pripravili sme ešte ďalšie produkty z tejto rubriky jednoducho online. U nás vám ponúkneme viac, mrknite na ďalší preverený tovar od značky Möbelix. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Möbelix poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitný sortiment Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.