Vitrína Nyon

Táto vysoká vitrína zaujme svojím nadčasovým vzhľadom s jasnými líniami. Stane sa praktickým pútačom vášho domova, pretože disponuje aj veľkým... viac informácií »
Vitrína Nyon
Značka: Möbelix
199 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Táto vysoká vitrína zaujme svojím nadčasovým vzhľadom s jasnými líniami. Stane sa praktickým pútačom vášho domova, pretože disponuje aj veľkým...

Táto vysoká vitrína zaujme svojím nadčasovým vzhľadom s jasnými líniami. Stane sa praktickým pútačom vášho domova, pretože disponuje aj veľkým úložným priestorom. Vitrína, s rozmermi približne 56,8 x 200,1 x 40,5 cm (Š x V x H), obsahuje celkom 5 výškovo nastaviteľných políc na uloženie rôzne veľkých vecí. Vizuálne zvýraznenie dverí s tlmeným dovieraním predstavuje prvok z tvrdeného farebného skla. Vďaka integrovanému LED osvetleniu tu môžete prezentovať rôzne dekoratívne predmety. Nábytok je vyrobený z materiálu na báze dreva. Kombinuje dekor dubu s farbou čierneho plastu, a je potiahnutý melamínovou živicou pre väčšiu odolnosť povrchu. Rukoväť u dvierok aj nožičky majú tiež čiernu farbu. Táto vitrína je súčasťou nábytkovej série do obývacej izby NYON. Vyberajte a kombinujte jednotlivé kúsky, a vytvorte si tak miestnosť jednotnom dizajne! Zľavový produkt máte možnosť zohnať v pohode na našom webe umiestnený v kategórii vitríny. Získajte úplne nové produkty z tejto populárnej rubriky v akcii! To nie je všetko, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na viac skvelého tovaru od dodávateľa Möbelix. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Vitrína Nyon od kvalitnej značky Möbelix jednoducho môžete získať tu a teraz v zľave! Teraz možno objednať len za 199 EUR.