Zásuvka pod Posteľ Filou Šírka 100cm

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Praktická zásuvka pod posteľ bude Vašim pomocníkom, keď už v skrini nebude viac miesta. Je vhodná na... viac informácií »
Zásuvka Pod Posteľ Filou Šírka 100cm
Značka: Möbelix
89,90 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Praktická zásuvka pod posteľ bude Vašim pomocníkom, keď už v skrini nebude viac miesta. Je vhodná na...

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Praktická zásuvka pod posteľ bude Vašim pomocníkom, keď už v skrini nebude viac miesta. Je vhodná na uloženie hračiek, hygienických pomôcok a iných drobností. Tento tovar sa nenachádza na našich predajniach. Objednať si ho môžete cez internet alebo na každej predajni.Často vyhľadávaný produkt Zásuvka pod Posteľ Filou máte možnosť nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike čelá a rámy na posteľ. Vyhľadajte si parádne produkty vo spomínanej sekcii ľahko online. Máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalší kvalitný tovar značky Möbelix. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny produkt Zásuvka pod Posteľ Filou Šírka 100cm od top výrobcu Möbelix môžete nájsť zde teraz v zľave. Práve teraz len za 89,90 EUR.