Zásuvky pod Posteľ Cariba

Tento produkt je k dispozícií IBA ONLINE.Veľmi praktické zásuvky, ktoré ľahko umiestnite pod posteľ zo série CARIBA. Oceníte ich pokiaľ Vám chýba... viac informácií »
Zásuvky Pod Posteľ Cariba
Značka: Möbelix
89 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento produkt je k dispozícií IBA ONLINE.Veľmi praktické zásuvky, ktoré ľahko umiestnite pod posteľ zo série CARIBA. Oceníte ich pokiaľ Vám chýba...

Tento produkt je k dispozícií IBA ONLINE.Veľmi praktické zásuvky, ktoré ľahko umiestnite pod posteľ zo série CARIBA. Oceníte ich pokiaľ Vám chýba dostatok uložného priestoru. K dispozícií je biele aj dubové prevedenie, takže si sami môžete vybrať prevedenie, ktoré sa Vám najviac hodí do interieru. Tento tovar sa nenachádza na našich predajniach. Objednať si ho môžete cez internet alebo na každej predajni. Unikátny a žiadaný produkt máte možnosť nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike čelá a rámy na posteľ. Preskúmajte ešte ďalšie kusy v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu! Dodávateľ Möbelix poskytuje pre svojich zákazníkov top výrobky Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

V zľave produkt Zásuvky pod Posteľ Cariba od kvalitnej značky Möbelix jednoducho môžete zohnať u nás práve takmer zadarmo. Akčná cena od 89 EUR.