Zatemňovací Záves Carlo, 140/245cm, Béžová

Tento elegantný zatemňovací záves v béžovej farbe sa dá využiť mnohými spôsobmi. Či už chcete záves použiť pre tmavé akcenty alebo ako... viac informácií »
Zatemňovací Záves Carlo
Značka: Möbelix
37,95 EUR
OVERIŤ DOSTUPNOSŤ
Tento elegantný zatemňovací záves v béžovej farbe sa dá využiť mnohými spôsobmi. Či už chcete záves použiť pre tmavé akcenty alebo ako...

Tento elegantný zatemňovací záves v béžovej farbe sa dá využiť mnohými spôsobmi. Či už chcete záves použiť pre tmavé akcenty alebo ako kompenzáciu jasných farieb – s týmto nepriehľadným závesom si zaručene vyberiete dobre. Záves, s rozmermi približne 140 x 245 cm (Š x D) a zo 100 % polyesteru, sa vďaka kombinovanej páske ľahko montuje na tyč a garnižu.
Tento kvalitný výrobok Zatemňovací Záves Carlo, 140/245cm, Béžová máte možnosť zaobstarať pohodlne tu na stránkach v obľúbenej rubrike zatemňovacie závesy. Teraz kúpite parádne produkty z tejto známej rubriky v bezva akcii! Vehlasná značka Möbelix pre svojich zákazníkov ponúka top sortiment. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Möbelix. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento lacný výrobok Zatemňovací Záves Carlo, 140/245cm, Béžová od populárneho výrobcu Möbelix jednoducho môžete zaobstarať tu teraz práve takmer zadarmo! Aktuálne v akcii za 37,95 EUR.